שמיניסט יקר!

המכינה הקדם צבאית "תמיר" קמה בקצרין לפני כארבע עשרה שנים, ובראשה עומד הרב יעיש חנונה ואיתו צוות של רבנים ואנשי חינוך ,וביחד הם מקדישים את מירב זמנם ומרצם למען תלמידי המכינה. המכינה הקדם צבאית בקצרין הינה מכינה היודעת לתת לתלמיד כלים לגילוי האני שלו,ומביאה את התלמיד לרמת יכולת אישית גבוה,ומסייעת בישום היעדים אליהם שואף הוא להגיע בתום השנה.

למימוש מטרה זו מוצעות לתלמיד מגוון רחב של תוכניות: לימוד גמרא, תנ"ך אמונה והלכה בבקיאות ובעיון, היסטוריה מורשות קרב וידע כללי בתחומים רבים.

shministim 1

אחת הדרכים העיקריות בשיטת החינוך שלנו היא דרך טיולים ומסעות.המכינה מקיימת פעילות ענפה מחוץ לתחום המכינה ומאתגרת את התלמיד בטיולים עוצרי נשימה, שבועות הישרדות ,ניווטים , אימון COUCHING סדנת O.D.T הדורשים מאמץ רב ומקנים לתלמיד יכולת התמודדות במצבי לחץ,הגברת הביטחון העצמי ויכולת קבלת החלטות,יכולת פיתוח מנהיגות ועוד.

shministim 2

נדבך נוסף וחשוב הוא תחום ההתנדבות הקהילתית: התלמידים מתנדבים במהלך השנה בבתי הספר במועדוניות עם ילדים עם הפרעות קשב וריכוז,עם אוכלוסיות מיוחדות ועוד.פעילות זו מפתחת אצל התלמיד את יכולת הנתינה לחברה שאותה הוא עתיד לשרת ולהגן.

shministim 3

והעיקר ליהנות משנת חופש עצמי ומהיופי הייחודי של רמת הגולן .

בשנה האחרונה נפתחה במכינה תוכנית שנה ב' – התכנית מיועדת למעוניינים להרחיב ולהעמיק את התכנים שנלמדו בשנה א' בדגש על הקניית עצמאות בלימוד ובעשייה,פיתוח רגש האחריות והשאיפה להוביל בצבא ובחיים. התוכנית כוללת לימוד אינטנסיבי בתחומים שונים,סדנאות שטח מאתגרות ועוד.

אם אתה מזדהה עם יעדים אלו ומעוניין להצטרף לחבורה המתגבשת בתקופה זו ע"מ להגיע למכינה בשנה הבאה נשמח להיות איתך בקשר.

הרב אלון : 052-8768506

הרב אביעד : 054-4863813

משרד המכינה: 04-6964235